top of page

HAKKIMIZDA (About Us)

Hakkımızda

  2011 yılında kurulan bir şirket olan SERA MARKETİM modern tarım alanında tüm yenilik ve teknolojileri en yakından takip ederek gelişen ürün ve hizmetleri nihai tüketicilere görev ve sorumluluk edinmiştir.SERA MARKETİM yurt içi ve yurtdışında bulunan bir çok sera için ihtiyaç duydukları modern sera ekipmanları,ısı perdesi,ısı perde mekanizma sistemleri,cocopeat,sinek tülü,yer örtüsü,bitki askı teli,bitki klipsleri vb. geniş bir ürün skalasını dünya standartlarında üreticilere sunmaktadır.

  Geniş ürün skalası ile SERA MARKETİM sektör ihtiyaçlarını karşılamada göstermiş olduğu isabetli ve çözüme yönelik üretimlerle kısa sürede sağlam temeller üzerinde büyümüştür.Bu hızla büyüme kendimize ve ürünlerimize olan güvenimizle birleşerek bizleri daha ileri hedeflere yönlendirmiştir.

  Bu sebeple SERA MARKETİM tarım sektöründe dünden kazandığı deneyimlerini bugünle harmanlayarak yarına kazandırmayı vizyon edinmiştir.Ayrıca paydaşlarına ve müşterilerine yakın durarak,ulaşabilirilik,devamlılık ve birliktelik sağlamak en büyük amaçlarındandır.

067a09c9-b010-441c-a626-b6469af55b6a.jpg

  Amacımız; Konusunda uzman ve profesyonel kadrosuyla çevreye duyarlı bir üretim anlayışı benimseyerek ve birikimlerini dünyada ki gelişmelere uygun hale getirerek müşterilerimizin isteklerini karşılamak ve alanında yeni gelişmelere öncülük etmek.

  ilkemiz; Dünyadaki gelişmeleri yakıdan takip ederek; sektörün ihtiyaçlarına yönelik ürünleri güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetler ile tasarlamak, üretmek ve inşa etmek, daima kendini geliştirmek, yenilemek ve zamanın ihtiyaçlarına yönelik olarak çalışan, bu doğrultuda kaliteden ödün vermeden, müşteri ilişkilerini üst düzeyde tutarak yoluna devam etmek

 

 

Our purpose; We are a World class company that adopt an environmentally friendly production approach with it's expert and professional staff and can meet the demands of our customers to lead the field by adapting its knowledge to the development.

Our principle; in the World to design, produce and build products for the needs of the sector with safe; high quality and affordable costs by closely follow the development, always develop, renew itself and Work for the needs of the time, does not compromise on quality an keeps customer relations at the highest level.

About Us

Sera Marketim, a company established in 2011, has adopted the duty and responsibility of delivering the developing products and services to the final consumers by closely following all innovations
and technologies in the field of modern agriculture.
Sera Marketim company provides a wide range of products such as modern greenhouse equipments, thermal screen,thermal screen mechanism system, cocopeat, insectnet,greenhouse ground cover, plant hooks, plant clips,etc. for many greenhouses in the homeland and abroad.With its wide product scale, Sera Marketim has grown on solid
foundations in a short time with its accurate and solution-oriented productions that it has shown in meeting the sector needs. This rapid growth, combined with our confidence in ourselves and our products, has directed us to further goals.For this reason, Sera Marketim has adopted the vision of bringing its experiences in the agricultural sector gained from yesterday to the future by blending it with today. In addition, by keepingclose to its stakeholders and customers, it is one of its biggest goals to provide accessibility, continuity and togetherness.

067a09c9-b010-441c-a626-b6469af55b6a.jpg
067a09c9-b010-441c-a626-b6469af55b6a.jpg
bottom of page