top of page

GUTTER ASKI SİSTEMLERİ

Yerden 40-60cm yükseklikte bağlantı elemanlarıyla sabitlenerek topraksız seralarda kullanılan cocopeat ve bitkilerin yerleştirildiği alandır.

Genişlik ölçüsü serada ekilecek ürüne göre değişiklik göstermektedir 0,6mm kalınlığında epoksi boyalı sacdan üretilir.

Sera Gutter ve Askı Sistemleri, Özel tasarımlı sac şekillendirme makinamız sayesinde gutter ve askı sistemlerini proje alanında özel, boy ve tasarım yapılarak üretilir.Askılı sistemde her bir ana makas altında bulunan borulara 10 mm "C" kancası asılır, bu kancalara özel üretim 4 mm kalınlığında radansalı, çelik galvanizli sapanlar asılmaktadır.Tüm aparat ve bağlantı parçaları uyum içinde montaja hazır haldedir.Bu halatların her biri 500 kg yük kapasitelidir. Halatların ucunda ayar cıvatası bulunmaktadır.Ayar cıvatasına asılan papağan askı 8 mm galvanizli demir üzerine, elektrostatik boya ile kaplıdır.

20210811_132643.jpg
20210811_153615.jpg
Gutter Başlık Sac Takımı_2.jpg
Gutter Bitiş Kapağı 1.jpg
Başlık Sac Takımı_a1.jpg
Bitki Döndürme_1.jpg
32’lik Askı Teli Kelepçes_1.jpg
20210811_153156.jpg
GUTTER HANGING SYSTEM
Gutter hanging systems, which are one of the main
parts of soilless agriculture greenhouses, are increasing day by day, these systems use to be placed on plant growing.Use of gutter hanging systems, there are many advantages
to hydroponic culture growing systems.Drainage water and fertilizers are stored in this systemand reusable.The same amount of water is provided for each plant.The transmission and spread of diseases and pests areminimized.
The height of the gutter system is optimally adjusted perfectly, for workers working in the greenhouse, labor gain is at the highest level.
montaj_1.jpg
bottom of page